Polska | ZMIEŃ kraj

Lider bezpieczeństwa transakcji płatniczych

Bezpieczeństwo leży u podstaw naszej działalności

Bezpieczeństwo transakcji płatniczych

W Verifone kwestie związane z bezpieczeństwem transakcji są ściśle powiązane z każdym aspektem działalności firmy. Nie tylko dopasowujemy nasze rozwiązania do obowiązujących zasad, ale także odgrywamy wiodącą rolę w tworzeniu coraz doskonalszych standardów mających na celu ochronę danych posiadacza karty i samej transakcji przed kradzieżą oraz nieupoważnionym użyciem.

  • Jesteśmy zaufanym doradcą w zakresie ustalania standardów bezpieczeństwa płatności.
  • Nasze zasady działania i produkty są zgodne z najnowszymi światowymi i lokalnymi standardami bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych kart płatniczych.

Postęp technologiczny daje nowe możliwości rozwijania branży płatności elektronicznych. Niestety równocześnie powoduje rozwój zagrożeń dla ich bezpieczeństwa. Dlatego nasi eksperci – liderzy w dziedzinie płatności elektronicznych – stale pracują na rzecz stworzenia najwyższych standardów bezpieczeństwa danych transakcji elektronicznych.

Dowiedz się więcej

Przestrzeganie i tworzenie standardów bezpieczeństwa płatności

Verifone przestrzega wszystkich najnowszych standardów bezpieczeństwa, takich jak EMV, PCI DSS czy PA-DSS. Aktywnie uczestniczymy także w tworzeniu światowych standardów bezpieczeństwa danych transakcji elektronicznych.

Byliśmy także pierwszym producentem urządzeń i rozwiązań płatniczych należącym do Izby Doradców przy Radzie Standardów Bezpieczeństwa PCI (PCI Security Standards Council). Dzięki temu uczestniczyliśmy w stworzeniu standardów bezpieczeństwa płatności elektronicznych, stosowanych przez przedsiębiorstwa na całym świecie.

Bezpieczeństwo kart płatniczych

Aby zapewnić pełną ochronę przed oszustwami kartowymi, zapewniamy rozwiązania chroniące dane klienta w trakcie całego procesu transakcji.

Współpracujemy z wiodącymi firmami i instytucjami z branży ochrony przed oszustwami oraz z dostawcami sprawdzonych rozwiązań sprzętowych, aby uniemożliwić ataki cyberprzestępców i dostęp szkodliwego oprogramowania do naszych produktów.

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa naszych urządzeń POS od strony technicznej zapewniamy także bezpieczne rozwiązania logistyczne i zgodne ze standardami bezpieczeństwa procesy przechowywania i przesyłania danych.

Ukryj

VeriShield Remote Key Loading

To wygodne i bezpieczne rozwiązanie pozwalające na zdalne wprowadzanie kluczy kryptograficznych do terminali Verifone. Dzięki temu dodawanie nowych aplikacji do działającego terminala nie wymaga wycofywania go z użycia i może odbyć się zdalnie.

VeriShield Retain

To oprogramowanie do uwierzytelniania plików zapewniające ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do urządzeń płatniczych. Pozwala także na bezpieczne instalowanie aplikacji stworzonych przez zaufanych partnerów.