Polska | ZMIEŃ kraj

Rozwiązania samoobsługowe

Wytrzymałe i wszechstronne rozwiązania

Rozwiązania dla biletomatów, parkometrów i automatów sprzedażowych

Rosnąca popularność płatności elektronicznych - w tym zbliżeniowych - sprawia, że konsumenci coraz chętniej chcą korzystać z takiej formy płatności także w automatach samoobsługowych. Dotyczy to takich maszyn, jak biletomaty, parkometry czy maszyny vendingowe. Uiszczane w nich kwoty zazwyczaj są niewielkie – stąd zainteresowanie wygodnymi i szybkimi płatnościami zbliżeniowymi jako alternatywą dla nerwowego poszukiwania bilonu.

Automaty sprzedażowe pracują przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Verifone ma ogromne doświadczenie w dostarczaniu niezawodnych i wytrzymałych samoobsługowych rozwiązań płatniczych, które spełniają oczekiwania dzisiejszych konsumentów. Terminale Verifone są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Ich konstrukcja jest solidna i wytrzymała, a prosta obsługa sprawia, że konsumenci nie maja problemów z uiszczeniem opłaty.

Rozwiązania Verifone do automatów samoobsługowych gwarantują:

  • możliwość bezpiecznego akceptowania wszelkich form płatności elektronicznych - wykonywanych za pomocą kart z paskiem magnetycznym, kart EMV, kart zbliżeniowych oraz za pomocą telefonu komórkowego w technologii NFC,
  • indywidualny dobór elementów rozwiązania płatniczego, dzięki czemu każdy automat może mieć dokładnie takie funkcje, jakich oczekują konsumenci,
  • bezpieczeństwo i wytrzymałość – konstrukcja samoobsługowych rozwiązań Verifone jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz próby mechanicznego zniszczenia,
  • satysfakcję klientów – intuicyjny interfejs i ergonomiczna budowa zapewniają prostą obsługę i sprawne przeprowadzanie transakcji.

Samoobsługowe płatności zbliżeniowe

Użytkownicy automatów samoobsługowych cenią szybkość i wygodę. Dzięki umożliwieniu samoobsługowych płatności zbliżeniowych rozwiązania Verifone są najlepszą odpowiedzią na oczekiwania konsumentów.

Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja sprawia, że samoobsługowe rozwiązania Verifone są odporne na deszcz, śnieg, kurz i inne zanieczyszczenia i szkodliwe czynniki, na które narażone są automaty działające na zewnątrz budynków. Dzięki wysokiemu kontrastowi komunikaty wyświetlane na ekranie są czytelne nawet w bezpośrednim świetle słonecznym i przy niskich temperaturach.

Modularna budowa

Dzięki modularnej budowie samoobsługowe rozwiązania Verifone można łączyć ze sobą w taki sposób, aby tworzyły system płatniczy jak najlepiej dopasowany do funkcji danego automatu samoobsługowego i oczekiwań konsumentów.