Polska | ZMIEŃ kraj

Terminale płatnicze dla handlu

Mobilność, wygoda i bezpieczeństwo dla każdego punktu sprzedaży

Bogaty wybór sprawdzonych rozwiązań płatniczych dla każdego punktu sprzedaży

Postęp technologiczny w dziedzinie rozwiązań płatniczych dla handlu następuje bardzo szybko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na całym świecie Verifone dostarcza handlowcom bogaty wybór rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb i spełniających oczekiwania konsumentów. Dzięki Verifone przedsiębiorcy mogą:

  • przyjmować wszelkie formy płatności elektronicznych w dowolnym miejscu i o dowolnej porze,
  • zapewnić swoim klientom najwyższe bezpieczeństwo transakcji i przetwarzania danych,
  • wprowadzać w swoim punkcie sprzedaży atrakcyjne usługi dodane i innowacyjne, multimedialne sposoby na zwiększenie zaangażowania konsumentów,
  • korzystać z zaawansowanej technologii w celu zwiększenia satysfakcji konsumentów,
  • zyskać przewagę konkurencyjną dzięki dopasowaniu systemu płatniczego do oczekiwań i potrzeb swoich konsumentów,
  • rozwijać swój biznes.

Rozwiązania Verifone pomagają detalistom – zarówno małym, jak i dużym – we wdrożeniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań płatniczych.

Dowiedz się więcej

Urządzenia i systemy Verifone szybko i bezpiecznie przetwarzają wszelkie formy płatności elektronicznych: płatności za pomocą kart z paskiem magnetycznym i kart inteligentnych EMV (kart z chipem) oraz płatności zbliżeniowe w technologii NFC, w tym wykonywane za pomocą telefonu komórkowego. Terminale Verifone pozwalają także na wprowadzanie do urządzeń aplikacji dodanych umożliwiających zaoferowanie kupującym takich usług, jak doładowania telefonów, opłacanie rachunków, cashback, elektroniczne przetwarzanie podpisów i wiele innych. Dzięki temu punkt sprzedaży staje się miejscem interakcji z konsumentem. 

Rozwiązania Verifone wykorzystują różnorodne opcje połączeń: od GPRS, CDMA i Wi-Fi po urządzenia obsługujące protokoły IP i Bluetooth. Wszystkie urządzenia są zgodne z najnowszymi światowymi standardami bezpieczeństwa.

Ukryj

Wszechstronna oferta

W portfolio Verifone znajdują się niezawodne terminale stacjonarne, przenośne i mobilne; te oferujące podstawowe funkcjonalności oraz wieloaplikacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia. Rozwiązania Verifone można dopasować do potrzeb każdego punktu sprzedaży. Dowiedz się więcej

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Rozwiązania Verifone pomagają zachować bezpieczeństwo transakcji elektronicznych w punkcie handlowym. Mamy wiodącą rolę w tworzeniu coraz doskonalszych standardów ochrony danych posiadacza karty i samej transakcji przed nieupoważnionym użyciem. Dowiedz się więcej

Usługi dodane

Rozwiązania płatnicze Verifone pozwalają na wprowadzanie usług dodanych, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi, takie jak doładowania telefonów, realizacja kuponów rabatowych i udział w programach lojalnościowych. Dzięki terminalom Verifone handlowcy mogą zwiększać swoją przewagę konkurencyjną i dochody.

Wygoda konsumentów

Oferowanie w punkcie sprzedaży szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności elektronicznych zwiększa satysfakcję konsumentów. Rozwiązania płatnicze Verifone pozwalają rozładować kolejki i obsłużyć więcej osób w tym samym czasie.

Wygoda handlowców

Wszystkie rozwiązania Verifone zostały opracowane z myślą o wygodzie sprzedawców. Funkcjonalna konstrukcja, intuicyjny interfejs i prosta obsługa sprawiają, że codzienne używanie terminali Verifone jest czystą przyjemnością.

Mobilna rewolucja

Dzięki rozwiązaniom Verifone handlowcy mogą nadążać za swoimi klientami i prowadzić efektywną sprzedaż zawsze i wszędzie – nie tylko w stacjonarnym punkcie sprzedaży. Dowiedz się więcej