Polska | ZMIEŃ kraj

Rozwiązania płatnicze dla hoteli i restauracji

Bezpieczna infrastruktura płatnicza
dla komfortu i wygody gości

Komfort i bezpieczeństwo płatności

Goście hoteli i restauracji potrzebują sprawnej obsługi wysokiej jakości. Jednym z jej elementów jest udostępnienie klientom różnorodnych i wygodnych form płatności. Rozwiązania płatnicze Verifone dedykowane hotelom i restauracjom zapewniają wygodę i efektywność użytkowania
oraz bezpieczeństwo transakcji. Usługi dodane, które można wprowadzić na terminalach Verifone, pozwalają także na wdrożenie atrakcyjnych programów lojalnościowych i innych nowoczesnych udogodnień, które z pewnością będą docenione przez Państwa gości.

Rozwiązania płatnicze Verifone zapewniają:

  • możliwość bezpiecznego akceptowania wszelkich form płatności elektronicznych, w tym kartowych, zbliżeniowych i wykonywanych telefonem komórkowym,
  • zgodność z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa transakcji elektronicznych,
  • wygodę i mobilność zwiększające zadowolenie gości,
  • funkcjonalność i wytrzymałość,
  • zaawansowane rozwiązania technologiczne umożliwiające wprowadzenie atrakcyjnych usług dodanych.
Dowiedz się więcej

Postęp technologiczny i rosnąca mobilność konsumentów sprawiają, że w branży hotelowej i restauracjach rosnącego znaczenia nabierają rozwiązania przenośne i mobilne. Dzięki nim płatność może być bezpiecznie akceptowana w dowolnej części hotelu lub restauracji, a klienci oszczędzają czas.

Verifone oferuje gotowe rozwiązania, które pomagają hotelom i restauracjom dostosować się do rosnących wymagań klientów i gości. Od terminali stacjonarnych obsługujących wszystkie formy płatności elektronicznych, przez rozwiązania mPOS umożliwiające akceptowanie płatności zawsze i wszędzie po zaawansowane i wszechstronne rozwiązania samoobsługowe – oferta Verifone uwzględnia wszystko, czego może potrzebować biznes w branży hotelowej i gastronomicznej.

Ukryj

Wygoda i mobilność

Dzięki przenośnym i mobilnym rozwiązaniom Verifone Państwa goście nie muszą stać w kolejce, by uregulować rachunek – mogą zapłacić w dowolnym miejscu. Wychodzenie naprzeciw wygodzie klientów zwiększa ich lojalność i zadowolenie z usługi.

Większe bezpieczeństwo

Rozwiązania Verifone spełniają światowe standardy bezpieczeństwa płatności elektronicznych. Zmniejszenie udziału gotówki w obrotach hotelu czy restauracji pozwala także ograniczyć ryzyko kradzieży lub oszustwa i zmniejszyć koszty obsługi gotówki.

Wytrzymałe i efektowne

Rozwiązania Verifone dla hotelarstwa i gastronomii są trwałe i funkcjonalne, dzięki czemu pozwalają efektywnie obsługiwać gości. Także wygląd terminali i takie rozwiązania, jak duże, kolorowe ekrany dotykowe czy wydajne procesory sprawiają, że satysfakcja klientów wzrasta.

Interakcja z klientem

Dzięki efektywnym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom płatniczym personel może działać efektywniej i tym samym zwiększać zadowolenie gości.

Dodatkowe atuty

Usługi dodane, takie jak wprowadzenie programów lojalnościowych, pozwalają zwiększyć atrakcyjność oferty dla gości.