Polska | ZMIEŃ kraj

Branże

Handel

Postęp technologiczny w dziedzinie rozwiązań płatniczych dla handlu następuje bardzo szybko. Verifone oferuje handlowcom bogaty wybór sprawdzonych rozwiązań płatniczych cieszących się zaufaniem przedsiębiorców na całym świecie. Rozwiązania Verifone pozwalają nie tylko szybko i bezpiecznie przyjmować wszelkie formy płatności elektronicznych, ale także udostępniać klientom usługi dodatkowe, dzięki którym punkt sprzedaży staje się miejscem interakcji z konsumentem.

Dowiedz się więcej

Płatności samoobsługowe

Verifone jest zaufanym dostawcą niezawodnych, bezpiecznych i prostych w obsłudze rozwiązań do automatów i urządzeń samoobsługowych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji bezobsługowe rozwiązania Verifone sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dając przedsiębiorcom możliwość zwiększenia przychodów poprzez udostępnienie wygodnych płatności samoobsługowych.

Dowiedz się więcej

Branża paliwowa i stacje benzynowe

Rozwiązania płatnicze Verifone dla branży paliwowej i stacji benzynowych pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transakcji, rentowność biznesu i zaangażowanie klientów. Terminale płatnicze Verifone dla branży paliwowej pozwalają właścicielom stacji benzynowych szybko i bezpiecznie akceptować wszelkie formy płatności elektronicznych – także w technologii NFC. Verifone oferuje także rozwiązania, które można zastosować w samoobsługowych pompach paliwowych.

Dowiedz się więcej


Hotelarstwo i gastronomia

Rozwiązania płatnicze Verifone dedykowane hotelom i restauracjom zapewniają wygodę użytkowania, bezpieczeństwo transakcji i efektywność. Usługi dodane, które można wprowadzić na stacjonarnych i mobilnych terminalach Verifone, pozwalają także na wdrożenie atrakcyjnych programów lojalnościowych i innych nowoczesnych udogodnień, które z pewnością będą docenione przez Państwa gości.

Dowiedz się więcej

Taxi

TAXI360 jest to kompleksowe rozwiązanie płatniczo-rozliczeniowe dla korporacji taxi i taksówkarzy. Pozwala dokonywać bezpiecznych płatności bezgotówkowych, na bieżąco monitorować realizowane transakcje i nimi zarządzać.

Dowiedz się więcej