Polska | ZMIEŃ kraj

U podstaw wszystkich działań Verifone leżą troska o bezpieczeństwo i nacisk na zaawansowanie technologiczne oferowanych rozwiązań. Dlatego współpracujemy z wiodącymi i wiarygodnymi uczestnikami rynku, by razem z nimi oferować klientom kompleksowe usługi najwyższej jakości.

01_ASEC

ASEC S.A.

ASEC S.A. jest operatorem sieci sprzedaży biletów Kolei Mazowieckich, PKP Intercity, operatorem Warszawskiej Karty Miejskiej i Karty Biletu Elektronicznego w Lublinie. ASEC rozwija i produkuje systemy biletowe bazujące na bezstykowych, mikroprocesorowych kartach „smart cards”, dla transportu publicznego miejskiego i kolejowego. Buduje i instaluje sieci sprzedaży biletów elektronicznych oparte o terminale POS i biletomaty. ASEC dostarcza i wdraża rozwiązania do obsługi płatności zbliżeniowych i NFC stosowane w systemach bezobsługowych i POS.

www.asec.pl
24_Bank -Pekao

Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. działa od ponad 80 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Należy do Grupy UniCredit, wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej. Bank Pekao S.A. jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. Dysponuje siecią 1 000 oddziałów w całym kraju oraz oferuje dostęp do ponad 5 000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w 22 krajach Europy. Bank Pekao S.A. jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

www.pekao.com.pl

 

02_Bill Bird (1)

BillBird

Lider w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności. Firma zarządza ogólnopolską siecią VIA TM, która realizuje usługi finansowe za pośrednictwem terminali POS i systemów kasowych. Oferuje także obsługę faktur elektronicznych dla biznesu oraz usługi płatności mobilnych.

www.billbird.pl
09_e Service

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.

eService jest liderem rynku wśród agentów rozliczeniowych. Zajmuje się m.in. autoryzacją i rozliczaniem płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club i American Express. eService rozlicza ponad 50 mln transakcji miesięcznie a sieć akceptacji liczy blisko 100 tysięcy terminali płatniczych. eService oferuje także doładowania telefonów komórkowych, możliwość płatności w walucie karty, obsługę kart podarunkowych oraz wypłatę gotówki. Właścicielami Spółki są PKO Bank Polski oraz EVO Payments International.

www.eservice.com.pl

03_Centrum -Rozliczen -PeP

Centrum Rozliczeń Elektronicznych
Polskie ePłatności SA

Spółka Polskie ePłatności (PeP) została utworzona w 2010 r. przez dwie renomowane firmy: OPTeam oraz Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych. Podstawową działalnością PeP jest instalacja terminali płatniczych w punktach handlowo-usługowych oraz autoryzacja i rozliczanie płatności dokonywanych przy użyciu kart płatniczych i urządzeń mobilnych. Polskie ePłatności oferują również takie usługi jak: programy lojalnościowe, wydruk i obsługa kuponów rabatowych, doładowania telefonów komórkowych, płatności za rachunki.

www.pep.pl
04_dmt _software _house (1)

dmt Software House Sp. z o.o

Firma typu software-house specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy oprogramowania dedykowanego i systemów masowej przepustowości. dmt dostarcza rozwiązania optymalizowane pod kątem czasu, umożliwiające uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

www.dmt.com.pl
05_e 100

e100 Sp. z o.o.

Firma zajmuje się obsługą przewoźników samochodowych na ponad 3500 stacji paliw w 26 krajach Azji i Europy. Dostarcza nowoczesne technologie informatyczne i umożliwia bezgotówkowe rozliczenia kartowe za paliwo, myjnie, parkingi, drogi i konwój.

www.e100.pl
06_esourcing

eSourcing

Firma specjalizująca się w produkcji oraz outsourcingu autorskich systemów wspierających usługi finansowe. Dostarcza innowacyjne usługi i dedykowane systemy „na żądanie”, które dokładnie odpowiadają na potrzeby Klientów i wyzwania stawiane przez rynek usług finansowych. eSourcing dostarcza także systemy na terminale płatnicze POS oraz dedykowane rozwiązania typu dataflow i specjalizowane platformy CRM.

www.esourcing.pl
07_Eltronic (1)

Eltronic

Firma oferuje kompleksową obsługę elektronicznych czytników kart płatniczych. Ma doświadczenie w zakresie napraw i obsługi serwisowej czytników, obsługi klientów z sektora finansowego oraz realizacji złożonych przedsięwzięć outsorcingowych. Eltronic oferuje usługi skierowane do banków i centrów autoryzacyjnych oraz firm działających w branży prepaid i bill payments.

www.eltronic.com.pl
08_Epay _horizontal

epay Polska

To dywizja należąca do Euronet Polska Sp. z o.o., działająca w ramach grupy Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT). Jako dystrybutor elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych), oferuje usługi i produkty tj: realizacja transakcji na terminalach POS, karty do rozmów międzynarodowych VoIP oraz karty przedpłacone i prezentowe. Firma dostarcza produkty poprzez sieć ponad 617 tys. punktów sprzedaży na całym świecie. epay posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie dystrybucji Kart Prezentowych, które dostępne są w 38 krajach, w tym także w Polsce.

www.epaypolska.pl
10_FDP_nowe

First Data

First Data Polska S.A.; właściciel marki Polcard stanowi część międzynarodowej korporacji First Data, światowego lidera w dziedzinie handlu elektronicznego i usług przetwarzania płatności. Firma jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych agentów rozliczeniowych kart płatniczych w Polsce, świadczącym swoje usługi zarówno w obszarze akceptacji bezgotówkowych form płatności jak również w zakresie usług wydawnictwa i obsługi kart płatniczych świadczonych bankom i instytucjom finansowym. Oferuje z jednej strony wiedzę i doświadczenie wynikające z prowadzonej z sukcesem od wielu lat działalności na polskim rynku, z drugiej - najnowocześniejsze technologie i rozwiązania z bogatego portfolio korporacji First Data. To połączenie gwarantuje nie tylko najwyższy poziom oferowanych rozwiązań ale i równie wysoki poziom ich obsługi. Bez względu na to, czy płatność dokonywana jest kartą debetową, kredytową, podarunkową, za pomocą telefonu, przez internet czy w sklepowej kasie, First Data dostarcza swoim Klientom coś więcej, niż tylko transakcje.

www.firstdata.pl

www.polcard.pl


11_grupa -lew _250x 243

Grupa Lew

Firma dostarcza elektroniczne rozwiązania sprzedażowe pod marką Dobry Punkt. Oferuje terminale płatnicze wraz z kompleksową ofertą usług dodanych, takich jak płatności elektroniczne, doładowania pre paid, opłacanie rachunków, obsługa programów lojalnościowych i systemów rozliczeniowych. Głównymi odbiorcami usług Dobry Punkt są ogólnopolskie i lokalne sieci sprzedaży detalicznej oraz hurtownie FMCG. Oferta firmy obejmuje również sieć stacjonarnych punktów finansowych Dobry Punkt Finansowy oraz uniwersalny system płatności mobilnych mPay.

www.lew.com.pl
12_hilltech -converted-

Hilltech

Główna działalność firmy to obsługa punktów handlowych w zakresie sieci informatycznych i systemów. Hilltech dostarcza m.in. terminale płatnicze, systemy sprzedażowe, doładowania telefonów komórkowych, programy lojalnościowe, pełną obsługę informatyczną, aplikacje mobilne pod iOS oraz Android, automatykę przemysłową, systemy sterowania oraz usługi serwisowe na terenie całego kraju.

www.hilltech.pl
13_ILC

ILC Sp. z o.o.

Firma tworzy i dostarcza narzędzia informatyczne dla sieci handlowych, w tym kompleksowe rozwiązania Business Inteligence oraz oprogramowanie kasowe, premiowe, do planowania czasu pracy czy zarządzania jednostkami należącymi do sieci własnych lub franczyzowych. ILC zajmuje się także tworzeniem oprogramowania dedykowanego i zapewnia wsparcie techniczne w trakcie wdrażania oraz utrzymanie zaplecza informatycznego.

www.ilc.pl
14_Infover

Infover SA

Firma jest integratorem rozwiązań informatycznych i producentem oprogramowania. Oferuje systemy informatyczne odpowiadające indywidualnym potrzebom przedsiębiorstw, zapewnia kompleksową obsługę oraz dostawy sprzętu IT. Firma realizuje projekty dla różnych branż, m.in. dla handlu detalicznego, dystrybucji, logistyki i górnictwa.

www.infover.pl
15_itcard (1)

IT Card Centrum Technologii Płatniczych SA

ITCARD jest jednym z czołowych operatorów bankomatów w Polsce. Specjalizuje się w obsłudze autoryzacyjnej transakcji w bankomatach, transakcji bezgotówkowych w terminalach płatniczych POS oraz wydawnictwem i obsługą kart płatniczych z logo VISA i MasterCard. ITCARD wyróżniają  innowacyjne i kompleksowe rozwiązania płatnicze dla Klientów wymagających niezawodności, bezpieczeństwa i realnych korzyści biznesowych.  ITCARD jest także właścicielem niezależnej sieci bankomatów Planet Cash.

www.itcard.pl
16_Kolporter

Kolporter

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne.

www.kolporter.com.pl
17_Master Card

MasterCard

MasterCard jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługuje najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika.

www.mastercard.com
18_MCX Systems

MCX Systems

MCX Systems jest polskim dostawcą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych i softwarowych. Firma realizuje projekty na skalę ogólnopolską i ma bogate doświadczenie we współpracy z dużymi organizacjami o złożonej strukturze. Rozwiązania dla klientów są tworzone indywidualnie, w sposób zapewniający elastyczność i skalowalność, co gwarantuje niezawodne działanie przy rosnących potrzebach rozwijającego się biznesu.

www.mcxsystems.pl
19_Mellon Poland

Mellon Poland Sp. z o.o.

Firma jest częścią Mellon Group. Oferuje zewnętrzne i wewnętrzne rozwiązania transakcyjne oraz usługi dla takich organizacji, jak banki detaliczne, przedsiębiorstwa sektora publicznego, operatorzy usług telekomunikacyjnych czy duże firmy prywatne. Mellon Poland dostarcza szeroki wachlarz produktów i usług dostosowanych do wymagań każdego segmentu polskiego rynku.

www.mellongroup.com/mellon-worldwide/mellon-poland
20_Multic -Technology

Multic SA

Firma projektuje, buduje i wdraża bazujące na najnowszych technologiach systemy teleinformatyczne. Wśród rozwiązań opracowanych i wdrożonych przez spółkę znajdują się m.in.: platforma telekomunikacyjna TELEBASE, system płatności miejskich CityPay, system kontroli dostępu i identyfikacji osób na imprezach masowych FunPay, system kontroli dostępu Controlla oraz system TELPARK umożliwiający otwieranie bram i szlabanów za pomocą telefonu komórkowego.

www.multic.pl
21_PAYONE

PayOne Sp. z o.o.

PayOne oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie terminali płatniczych, systemów i rozwiązań płatniczych oraz konsultingu. Rozwiązania PayOne, takie jak aplikacje płatnicze, platforma do dystrybucji prepaid czy platforma do zarządzania treścią reklamową, są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa PCI DSS i zostały wdrożone w ponad 20 tys. terminali w Polsce.

www.payone.pl
22_Pay Tel

PayTel S.A.

Spółka teleinformatyczna świadcząca specjalistyczne usługi w dziedzinie obsługi płatności masowych, sprzedaży produktów i usług elektronicznych oraz przetwarzania elektronicznych transakcji płatniczych zgodnie ze standardem PCI DSS. 

www.paytel.pl
23_payup (1)

PayUp

PayUp to ogólnopolska firma z ugruntowaną pozycją rynkową, która od ponad 6 lat zarządza siecią terminali POS. Za ich pomocą realizuje proste usługi, takie jak doładowania telefonów, płatności rachunków, akceptacja kart płatniczych czy doładowania energetyczne. PayUp jest stowarzyszony z Grupą Eurocash, liderem na rynku sprzedaży FMCG.

www.payup.pl
25_PROCARD

PROCARD Sp. z o.o.

PROCARD jest liderem polskiego rynku w dziedzinie systemów automatyzacji transakcji – w szczególności kartowych systemów płatniczych, lojalnościowych, flotowych, płatności rachunków, sprzedaży doładowań GSM oraz systemów automatycznej identyfikacji. Aplikacje terminalowe dostarczone przez PROCARD pracują w ponad połowie użytkowanych w Polsce terminali Verifone. PROCARD jest również jednym z czołowych dostawców kart elektronicznych, czytników kart oraz urządzeń do drukowania i personalizacji kart elektronicznych w Polsce.

www.procard.pl
26_raiffeisen -polbank (1)

Raiffeisen Polbank S.A.

Raiffeisen Bank Polska – działający pod nazwą Raiffeisen Polbank – został założony w 1991 r. i jest jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku banków z udziałem kapitału zagranicznego. Z początkiem 2013 r. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG. Raiffeisen Polbank oferuje pełen zakres usług dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Obsługuje około 800 tysięcy klientów za pośrednictwem 350 placówek zlokalizowanych w 150 miastach.

www.raiffeisenpolbank.com
27_Top Card (1)

TopCard Sp. z o.o.

TopCard jest niezależnym operatorem obsługującym terminale płatnicze. Zapewnia punktom handlowym i usługowym platformę technologiczną umożliwiającą akceptowanie kart płatniczych, doładowania telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych oraz inne usługi, takie jak bony elektroniczne czy karty podarunkowe, na jednym terminalu płatniczym.

www.topcard.pl
VISA

Visa Europe, organizacja zajmująca się technologiami płatniczymi, stanowi własność banków oraz innych firm świadczących usługi płatnicze z 37 krajów Europy. Instytucje członkowskie Visa Europe zajmują się m.in. wydawnictwem kart płatniczych i świadczeniem usług akceptacji kart na rzecz detalistów. Visa Europe, lider rozwoju nowych technologii, tworzy usługi oraz infrastrukturę umożliwiające dokonywanie płatności elektronicznych milionom konsumentów, firm i instytucji sektora publicznego w Europie.

www.visa.pl

www.visaeurope.com
29_Wincor _Nixdorf

Wincor Nixdorf

Wincor Nixdorf jest globalną firmą informatyczną oraz uznanym dostawcą technologii i usług dla sektora bankowego, instytucji finansowych, sieci handlowych, centrów rozliczeniowych i innych branż. Firma opiera się na trzech głównych działach: Retail, Banking oraz Serwis.

www.wincor-nixdorf.com/pl