Polska | ZMIEŃ kraj

Kim jesteśmy

Verifone jest światowym liderem w dziedzinie bezpiecznych płatności elektronicznych. Nasze rozwiązania płatnicze ułatwiają życie handlowcom i konsumentom już od ponad 30 lat. Firma została założona w 1981 roku. Obecnie zatrudnia około 5 000 osób na całym świecie. Oferuje produkty, usługi i ekspertyzy pozwalające na przeprowadzanie bezpiecznych płatności elektronicznych i wprowadzanie usług dodatkowych w punktach sprzedaży w ponad 150 krajach świata. Dowiedz się więcej »

Polski oddział firmy: Verifone Sp. z o.o., działa od 1996 roku. Byliśmy pierwszą firmą oferującą w Polsce zaawansowane terminale płatnicze. Ogromne doświadczenie zdobyte przez wiele lat na polskim rynku oraz globalne doświadczenia w branży bezpiecznych płatności elektronicznych sprawiły, że obecnie jesteśmy liderem polskiego rynku bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Każdy konsument posługujący się płatnościami elektronicznymi na co dzień ma do czynienia z naszymi terminalami.

Nasze produkty i rozwiązania pozwalają handlowcom akceptować wszelkie formy płatności elektronicznych i są zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa dla branży płatności bezgotówkowych. Produkty Verifone oferują wszystkie formy łączności: od WiFi po urządzenia obsługujące IP. Dostarczamy zarówno rozwiązania wymagające obsługi przez sprzedawcę – w tym najnowocześniejsze rozwiązania mPOS, jak i terminale bezobsługowe, wykorzystywane np. w automatach biletowych, parkomatach czy samoobsługowych pompach paliwowych. Urządzenia Verifone zostały zaprojektowane w celu zaspokajania potrzeb najbardziej wymagających środowisk detalicznych. Nasze niezawodne rozwiązania są wykorzystywane we wszystkich branżach, m.in. w handlu, usługach transportowych, hotelarstwie czy restauracjach.

Poza funkcją akceptowania płatności bezgotówkowych – w tym zbliżeniowych i mobilnych – rozwiązania Verifone pozwalają na wprowadzanie różnorodnych usług dodatkowych, zwiększających atrakcyjność i funkcjonalność punktów sprzedaży.

U podstaw wszystkich działań Verifone leżą troska o bezpieczeństwo i nacisk na zaawansowanie technologiczne oferowanych rozwiązań.